Artjom Mirzojev püstitas temposarja Jüri etapil rajarekordi

filter

Filter Temposarja neljanda etapi, Jüris peetud jõuproovi, võitis Artjom Mirzojev, kes läbis 15 km pikkuse distantsi ajaga 18.32,2.

Eesti profitiimis Tartu2024/BalticChainCycling.com pedaaliv Mirzojev näitas keskmist kiirust 48,5 km/h ja see tõi tema nimele ka rajarekordi. Eelmise tippmargi (18.44,7) püstitas Norman Vahtra aasta tagasi.

Jüris sai teise koha Mirzojevi tiimikaaslane Gleb Karpenko, kes kaotas vähem kui kolm sekundit ja kolmandaks tuli Markus Pajur (BCC) ajaga 19.17,5. Temposarja üldliider Harri Sokk oli neljas (19.18,0). Naistest oli teist etappi järjest kiireim Dana Rozlapa, kes sai kirja aja 21.08,0, mis teeb keskmiseks kiiruseks 42,6 km/h. Talle järgnesid Egle Mätas (22.01,8) ja Kelly Kalm (22.15,0).

Kuuekilomeetrisel jooksudistantsil võidutses Janar Juhkov, edestades kindla vahega Tarvi Tamerit ja Max Sander Laanet. Kolm esimest etappi võitnud Bert Tippi ei osalenud. Naiste esikolmiku moodustasid Hanna-Liisa Värik, Grete Maria Savitsch ja Külliki Lugenberg. Kõiki tulemusi saab vaadata SIIT.

Temposarja viies etapp toimub 28. juunil Viimsis, kus on kavas 14 km eraldistart ja 7 km jooks.

Allikas: sport.err.ee

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X