Ärm sai Paris-Tours Espoirs ühepäevasõidul 20. koha

Prantsusmaal sõidetud 79. Paris-Tours Espoirs (1.2U) ühepäevasõidu võitis uhkes üksinduses finišeerinud norralane Jonas Iversby Hvideberg (Uno-X Pro Cycling Team). Rait Ärm (Equipe continentale Groupama-FDJ) pälvis 20. koha.

Hvideberg edestas 177-kilomeetrisel võistlusel 28 sekundiga hollandlasi Casper van Udenit (Development Team DSM) ja Marijn van den Bergi (Equipe continentale Groupama-FDJ). Ärm kaotas võitjale 34 sekundiga.

115. Paris – Tour Elite (1.Pro) võistluse võitis aga neljaliikmelisest väikesest grupist parimat sprindijalga näidanud Arnaud Demare (Groupama – FDJ), edestades kaasmaalast Franck Bonnamouri (B&B Hotels p/b KTM) ja belglast Jasper Stuyveni (Trek-Segafredo). Martin Laas (Bora-Hansgrohe) tulemust kirja ei saanud.