Ärm ja Vahtra lõpetasid velotuuri Prantsusmaal vastavalt 41. ja 50. kohal

Norman Vahtra, Rait Ärm

Prantsusmaal lõppenud 37. Tour Poitou – Charentes en Nouvelle Aquitaine velotuuril (UCI 2.1) pälvisid eestlased Rait Ärm ja Norman Vahtra (mõlemad Van Rysel – Roubaix Lille Metropole) üldarvestuses vastavalt 41. ja 50. koha.

Finaaletapil pälvis grupifinišis esikoha prantslane Marc Sarreau (AG2R Citroen Team; 3:37.05), jättes võiduta portugallase Iuri Leitao (Caja Rural – Seguros RGA) ja kaasmaalase Paul Penhoet’ (Groupama – FDJ). Vahtra sai 24. ja Ärm (+1.09) 47. koha.

Üldarvestuses võidutses norralane Sören Wärenskjold (Uno-X Pro Cycling Team). Pjedestaalile mahtusid veel prantslane Bruno Armirail (Groupama – FDJ; +0.06) ja itaallane Mirco Maestri (EOLO-Kometa; +0.57). Ärm kaotas üldvõitjale nelja etapiga neli minutit ja 15 sekundit ning Vahtra neli minutit ja 51 sekundit.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X