Ärm finišeeris kõrgetasemelisel velotuuril taas 20 parema seas

Prantsusmaal jätkunud 4 Jours de Dunkerque velotuuri (UCI 2.Pro) neljandal etapil (173,8 km) pälvis Rait Ärm (Van Rysel – Roubaix Lille Metropole) suures grupifinišis 17. koha.

Teise etapivõidu sellelt velotuurilt teenis hollandlane Olav Kooij (Jumbo-Visma; 3:44.42). Tema selja taga lõpetasid belglased Gerben Thijssen (Intermarche – Circus – Wanty) ja Milan Fretin (Team Flanders – Baloise). Teise eestlasena velotuuril sõitev Norman Vahtra (Van Rysel – Roubaix Lille Metropole) kaotas võitjale kümne minuti ja 54 sekundiga ning sai 120. koha.

Kokkuvõttes kerkis esikohale taanlane Kasper Asgreen (Soudal – Quick Step), edestades tiimikaaslast Ethan Vernonit kuue ja Kooijd seitsme sekundiga. Ärm jätkab võistlemist 68. (+3.56) ja Vahtra 121. positsioonil (+15.39).

Laupäeval sõidetakse Roubaix’ linnast Casselisse, distantsiks on 187,7 kilomeetrit.