Antti-Jussi Juntunen oli Prantsusmaal 14., Rait Ärm kaotas viimase etapiga kohti

Tour du Pays de Montbeliard (2.2U) velotuuril sai Eesti profiklubi Ampler Development Teami rattur Antti-Jussi Juntunen kokkuvõttes 14. koha. Rait Ärm (Equipe continentale Groupama-FDJ) langes viimase etapiga 21 positsiooni ja sai 28. koha.

Viimasel etapil (Etupes – Etupes; 164,7 km) eraldus peagrupist 16 meest, kelle hulgas oli kaks Ampler Development Teami ratturit – Juntunen ja leedukas Aivaras Mikutis. Lõpuks moodustus ette 31-meheline grupp, mida enam kinni ei püütudki. Võidu teenis Jumbo-Visma Development Teami rattur Maurice Ballerstedt (3:40.50), edestades Reuben Rhompsoni (Equipe continentale Groupama-FDJ; +0.20) ja meeskonnakaaslast Rick Pluimersi (+0.33). Juntunen sai 17. ja Mikutis 23. koha.

Üldarvestuses viimasele etapile seitsmendalt kohalt vastu läinud Ärm kaotas võitjale kahe minuti ja 44 sekundiga ning sai 37. koha. Teistest Ampler Development Teami ratturitest said Mantas Bitinas 51. (+4.18) ja Joonas Kurist 69. koha (+10.35).

Velotuuri kokkuvõttes pälvis Ballerstedt samuti esikoha. Teise ja kolmanda kohaga pidid leppima Ärmi meeskonnakaaslased Lorenzo Germani (+0.31) ja Thompson (+0.33). Juntunen sai üldarvestuses 14. (+0.48), Ärm 28. (+2.47), Mikutis 35. (+3.17), Kurits 61. (+13.10) ja Bitinas 69. tulemuse (+31.11).