Anna oma hääl Tallinna kaasava eelarve hääletusel ja naudi uusi rattaspordivõimalusi oma kodukohas!

Anna oma hääl Tallinna kaasava eelarve hääletusel ja naudi uusi rattaspordivõimalusi oma kodukohas!

Kes saab hääletada?
Kaasava eelarve ideede hääletusel saab osaleda vähemalt 14-aastane isik, kelle rahvastikuregistrijärgne elukoht on Tallinn. Iga hääletusel osaleja saab hääletada kuni kahe endale meelepärase idee poolt oma elukohajärgses linnaosas.

Kuidas saab hääletada?
Hääletamine avatakse esimesel hääletuspäeval ning toimub digitaalselt keskkonna taotlen.tallinn.ee vahendusel, kuhu tuleb enne sisse logida riigi autentimisteenuse TARA abil. Hääletaja saab end autentida nii ID-kaardi, mobiil-ID, smart-ID kui ka välisriigi kasutajana. Paberil hääletamiseks on võimalik külastada Tallinna Linnakantselei teenindusbürood (Vabaduse väljak 7) või vastava linnaosa valitsuse esindust.

Mis on Tallinna kaasav eelarve?
Kaasav eelarve tähendab seda, et kõik Tallinna elanikud saavad esitada oma kogukonnale meelepäraseid ideid, mida linna raha eest võiks rajada. Arvestada tuleb, et kaasava eelarve raha saab kasutada üksnes avaliku kasutuse ja vaba juurdepääsuga objektide jaoks. Esitatud ideede teostatavust hindab ekspertkomisjon ning sõelale jäänud ideed liiguvad edasi tutvustamisele, arutamisele ja seejärel rahvahääletusele.
Igas linnaosas saab aastas ellu viia ühe, kaasava eelarve tingimustele vastava projekti, mille linnaosa elanikud on ise välja pakkunud ja mis on saanud hääletusel kõige enam hääli.

Haabersti

Kesklinn

Kristiine

Lasnamäe

Mustamäe

Nõmme

Pirita

Põhja-Tallinn

Anna oma hääl tervislikku eluviisi toetavatele ettepanekutele!
HÄÄLETA SIIN AJAVAHEMIKUL 29. november – 12. detsember 2021
Lisainfo siin
#kaasaveelarve #spordirajatised #tallinnas #sportimise #võimalused

15.12 Kaasav eelarve toob rohelust, välijõusaale ja mugavusi puhkealadele – esitatud ideede võitjad on välja valitud!

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X