Andaluusia tuuri võitis Wellens, Taaramäe 84.

Hispaanias lõunaosas sõidetud mitmepäevasõidu Vuelta a Andalucia Ruta Ciclista Del Sol (2.HC) viimase etapi, milleks oli 14 km temposõit, võitis David De La Cruz (Team Sky), ajaga 17.11, vahendas ERR Sport.

Kruusalõikudega vürtsitatud temposõidus sai teise koha Andrey Amador (Movistar Team) ja kolmanda Stef Clement (LottoNL – Jumbo). Mõlemad kaotasid võitjale kuus sekundit. Enne viimast etappi liidripositsiooni hoidnud Tim Wellens (Lotto Soudal) kaotas La Cruzile 14 sekundit ning sai kirja kaheksanda koha. Ainsa eestlasena stardis olnud Rein Taaramäe (Direct Energie) lõpetas 23. kohal, kaotust võitjale kogunes 1.07.

Kokkuvõttes ei õnnestunud kellelgi ohustada Wellensi esikohta. Teise koha kindlustas endale Wout Poels (Team Sky), jäädes liidrist maha kaheksa sekundiga ning kolmandaks tõusis Marc Soler (Movistar Team), kaotust võitjale kogunes hispaanlasel 27 sekundit. Seni kolmandat kohta hoidnud Mikel Landa (Movistar Team) hävis kokkuvõttes kõige enam ja langes kuuendale positsioonile. Palju kõmuainet tekitanud Chris Froome (Team Sky) sai kirja kümnenda koha (+1.57). Rein Taaramäe lõpetas võistluse 84. kohal (+26.56).