Ampler Development Teami ratturid lõpetasid velotuuril Belgias 15 parema seas

Belgias sõidetud velotuuril Flanders Tomorrow Tour (2.2U) said Ampler Development Teami ratturid Aivaras Mikutis ja Joonas Kurits kokkuvõttes vastavalt 12. ja 15. koha.

Viimasel 124,9-kilomeetrisel etapil teenis esikoha Mick van Dijke (Jumbo-Visma Development Team). Eesti profiklubi ratturitest said Kurits 19., Mantas Bitinas 42., Mikutis 45., Antti-Jussi Juntunen 46. ja Gleb Karpenko 86. koha. Kõik ratturid said võitjaga sama aja.

Kokkuvõttes pälvis esikoha samuti Van Dijke. Talle järgnesid Daan Hoole (SEG Racing Academy; +0.14) ja Vincent van Hemelen (Urbano Cycling Team; +0.25). 12. koha saanud Mikutis kaotas võitjale ühe minuti ja kuue sekundiga ning 15. positsioonil lõpetanud Kurits ühe minuti ja 18 sekundiga. Juntunen sai üldarvestuses 29. (+1.44), Bitinas 54. (+2.27) ja Karpenko 95. koha (+16.56).