Ampler Development Teami ratturid lõpetasid velotuuril Belgias 15 parema seas

Joonas kurits 2021

Belgias sõidetud velotuuril Flanders Tomorrow Tour (2.2U) said Ampler Development Teami ratturid Aivaras Mikutis ja Joonas Kurits kokkuvõttes vastavalt 12. ja 15. koha.

Viimasel 124,9-kilomeetrisel etapil teenis esikoha Mick van Dijke (Jumbo-Visma Development Team). Eesti profiklubi ratturitest said Kurits 19., Mantas Bitinas 42., Mikutis 45., Antti-Jussi Juntunen 46. ja Gleb Karpenko 86. koha. Kõik ratturid said võitjaga sama aja.

Kokkuvõttes pälvis esikoha samuti Van Dijke. Talle järgnesid Daan Hoole (SEG Racing Academy; +0.14) ja Vincent van Hemelen (Urbano Cycling Team; +0.25). 12. koha saanud Mikutis kaotas võitjale ühe minuti ja kuue sekundiga ning 15. positsioonil lõpetanud Kurits ühe minuti ja 18 sekundiga. Juntunen sai üldarvestuses 29. (+1.44), Bitinas 54. (+2.27) ja Karpenko 95. koha (+16.56).

Tulemused siin

 

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X