Alo Jakin pälvis Filter Elva Rattapäeval esikoha

Alo Jakin

Filter Maanteekarikasarja 2. etapi, Elva 33. Rattapäeva 87 km põhidistantsi võitis Prantsuse kontinentaalklubis Saint-Michel Auber 93 leiba teeniv Alo Jakin. Uhkes üksinduses finišijoone ületanud Jakinile järgnesid 37-sekundilise kaotusega lätlane Emils Liepinš ja päev varem Elvas kriteeriumisõidus Eesti meistriks kroonitud Risto Raid (Rein Taaramäe Rattaklubi). Filter Maanteekarikasarja uueks üldliidriks kerkis seitsmenda koha teeninud Gert Jõeäär (CFC Spordiklubi).

Naistest oli kiireim Kelly Kalm (CFC Spordiklubi) ajaga 1:57.55, teine-kolmas olid vastavalt Mae Lang (Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi) ja värske Eesti meister kriteeriumisõidus Janelle Uibokand (Peloton). Naistest jätkab kokkuvõttes juhtpositsioonil Lang.

42 km lühikesel distantsil pälvis esikoha Jaanus Linkgreim (Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi I) ajaga 1:02,39. Järgnesid Siim Häelm ja Hannes Külv. Kõikide distantside peale kokku oli registreerunud 553 rattasõpra, mis on viimaste aastate rekord! Kõiki tulemusi saate vaadata siit.

Filter Maanteekarikasarja 3. etapp, Mulgi 8. Rattaralli toimub 3. juunil Viljandis.

Allikas: marathon100.com

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X