Allar Raja püüab Wattbike võistlussarjas rekordeid ka juubelihooajal

447570hb2ebt28

Jalgratturitele on kätte jõudnud talvine hooaeg. Seda aitab sisustada Wattbike võistlussari, mis alustab oma juubelihooaega sel pühapäeval. Võistlemine pakub mõnusat vaheldust talvistele treeningutele ning annab võimaluse vormi testimiseks.

10. hooajal saab võistlussarjast osa võtta taas kahes linnas – Tallinnas ja Tartus. Sari koosneb neljast etapist ning pakub mitmekesiseid väljakutseid. Seekord teeb võistlussarja huvitavaks oma jõu ja keha tunnetamine ning nutikas taktika. Esimesel etapil on kavas klassikaline distants 10 km (noored 4 km). Teisel ja kolmandal etapil sõidetakse aga kaks distantsi järjestikku. Teisel etapil läbitakse esmalt üks kilomeetes, seejärel sõidetakse koheselt neli kilomeetrit (noored 2 km). Kolmandal etapil läbitakse esmalt 10 km (noored 4 km) ning pärast seda spurditakse 200 m. Viimasel, neljandal etapil on kavas kestvussõit, kus ratta seljas tuleb vast pidada 30 minutit (noored 15 min). Sarja paremusjärjestus selgitatakse välja etappidelt saadud punktide alusel.

Nagu möödunud hooajal, plaanib ka sel korral osaleda sõudmise olümpiasportlane Allar Raja. Veel on Wattbike sarjas rekordeid, mida pole tema nimele kirjutatud. Samuti saab igaüks püstitada oma isiklikud rekordid olenemata soost, east või füüsilistest eripäradest.

Allikas: sport.err.ee

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X