2023. aasta EJL võistluskalendrisse registreeimine on pikendatud 31. oktoobrini

ejl photo

13.10.2022 info⤵

Head klubide esindajad, võistluste korraldajad!

Seoses 12.oktoobril juhatuse koosolekul vastu võetud otsusega, et kõik EMV alad toimuvad ühe-etapilisena sõltumata alast pikendame 2023. aasta kalendrisse võistluste registreerimise tähtaega.

Uus tähtaeg registreerimiseks on 31. oktoober, registreerimise tasu arvete maksmise tähtaeg on 15. november. Cyclo-crossi võistluste registreerimise tähtaeg on sama, 1. aprill 2023.

Registreerimisprotseduur on ikka sama – võistluste lisamine EJL-i kalendrisse toimub läbi Sportose infosüsteemi (https://is.sportos.eu/et/logi-sisse).

EJL-i hetke 2023. aasta kalendriprojekti saab vaadata siit või siit

01.09.2022 info⤵

Ootame teie avaldusi võistluste registreerimiseks Eesti Jalgratturite Liidu 2023. aasta kalendrisse. Registreerimisprotseduur on sama, mis eelmisel aastal – võistluste lisamine EJL-i kalendrisse toimub läbi Sportose infosüsteemi siin

Sportose süsteemi kasutusjuhend: Võistluse lisamine Sportosesse ja EJL kalendrisse

  • Maantee, maastiku, bmx-i ja treki võistluste avalduste tähtaeg on 30. september 2022. aasta (registreerimistasu arvete maksmise tähtaeg on 30. oktoober).
  • Cyclo-crossi võistluste avaldusi ootame 1. aprilliks 2023. aasta (registreerimistasu arvete maksmise tähtaeg on 15. aprill).

Eesti Jalgratturite Liidu 2023. aasta kalendriplaaniga saab tutvuda siin või kodulehel https://www.ejl.ee/event-directory/voistluskalender-excelis/.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X