Algab vastuvõtt järgmiseks õppeaastaks Audentese spordigümnaasiumi

audentes

Esmaspäeval, 22. jaanuaril 2024 algab vastuvõtt järgmiseks õppeaastaks Audentese spordigümnaasiumi.

Olulised tegevused ja kuupäevad

  • Sportlased esitavad avalduse koos ülevaatega sportliku arengu ja tulemuste kohta
  • Alaliit saadab kandidaateide nimekirja EOK-sse 4. märtsiks
  • EOK esitab 8. märtsiks 2024 kandidaatide nimekirja Audentesele. Seejärel võtab Audentes alaliitudega uuesti ühendust, et üle kontrollida, kas kõik kandidaadid on nimekirjas olemas. Võib nimelt juhtuda, et mõni kandidaat on täitnud Audentese kliendikeskkonnas ankeedi, kuid ei ole alaliitu oma kandidatuuri esitanud.

Vastuvõtu I voor Otepääl toimub 18. märtsil 2024 kell 11. Kandidaat, kes esimeses Otepää voorus osaleda ei saa, annab sellest enne kas otse Audentesele või alaliidu kaudu teada.

Vastuvõtu I voor Tallinnas ja II voor Otepääl toimub 23. aprillil 2024 kell 11. Kandidaat, kes esimeses Tallinna voorus osaleda ei saa, annab sellest enne kas otse Audentesele või alaliidu kaudu teada. Tallinna II voor toimub eeldatavasti maikuu kolmandal nädalal.

Vastuvõtukomisjon kinnitab valituks osutunud õppursportlaste nimekirja 7. juunil 2024. Selles komisjonis osalevad ka alaliitude esindajad, kes seejuures esitavad komisjonile oma alaliidu pingerea. Komisjoni täpse ajakava kinnitame ja teatame asjaosalistele maikuu lõpus, pärast II vooru tulemuste selgumist.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X