Algab Husqvarna Eesti olümpiakrossi karikasarja 2021 hooaeg

IMG-41

Head rattakrossi sõbrad! Meil on heameel teatada, et Husqvarna Eesti olümpiakrossi karikasarja 4. hooaeg on peagi algamas. COVID-19 on meid kõiki üksjagu takistada püüdnud ja peame algatuseks teatama järgmist:

Põleva Kivi XCO 2021 ja Valgehobusemäe XCO 2021 ei toimu UCI C2 kategooria üritustena.

Pisut liiga pikaks venis korraldajate jaoks konkreetse selguse saamine, mida piirangute tingimustes tohib teha ja mida mitte.

COVID-19 levik ning sellest tingitud piirangud ja nõuded Eestis ning meie lähiriikides on paraku erinevad, ning selle taustal oleme sunnitud teatama järgmist:

22. ja 23. mail korraldatavad Põleva Kivi XCO ja Valgehobusemäe XCO ei toimu UCI C2 kategooria üritusena.

Küll aga toimuvad nimetatud kuupäevadel Husqvarna Eesti olümpiakrossi karikasarja etapid oma tavapärases vormis. Mõlemal võistluspäeval kehtivad karikasarja üldjuhend ja ajakava.

Korraldajad tuginevad võistluste läbiviimisel Vabariigi Valitsuse ja Terviseamet poolt kehtestatud nõuetele ning Eesti Jalgratturite Liidu jalgrattavõistluste Covid-19 käitumisjuhendile.

Nii Kiviõli kui Valgehobusemäe rajad on saanud korraliku värskenduse ja on valmis juba täna vastu võtma treenijaid ning võistluspäevadel võistlejaid. Kõik on oodatud!

Lisaks annab Husqvarna Eesti olümpiakrossi karikasari teada, et algselt 25.aprillile planeeritud Pirita etapp on leidnud rattakalendris uue aja ja kõik rattakrossi sõbrad on Piritale oodatud 30. mail.

XCO

​▪️  Täname Husqvarna Eesti OÜ olümpiakrossi karikasarja toetamise eest!

 

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X