Algab Cyclo-cross koolitustsükkel

Nõmme Rattakool korraldab treeneritele Cyclo-cross koolitustsükli. Koolitused toimuvad  09.09, 16.09, 23.09, 30.09, 07.10 käesoleval aastal. Koolitajaks on Eesti tuntud Cyclo-cross spetsialist ja võistluste korraldaja Sigvard Kukk. Trennikogunemine kõigil kordadel kl 17.45 Nõmmel, Kalevipoja kuju juures, koolitus kestab 2 tundi.

Koolituste kohta lisainfo telefonil +3725223303
Registreerumine nommerattaklubi@gmail.com
Koolituse maksumus on 10 € üks koolituskord, tasumine kohapeal sularahas.

Koolituse käigus toimub CX sõidutehnika omandamine ja lihvimine, kurvitehnika lihvimine, kuntslike takstuste ületamine, bunny-hopp tehnika, liivatakistuste läbimine, tempo pealt rattale ja rattalt maha harjutused.

CX ehk Cyclo-cross on intensiivne, lühikese kestusega sügistalvise rattasõiduvõistluse liik, mida sõidetakse 1-3  kilomeetrisel, mitmeid erinevaid looduslikke ja tehislikke pinnavorme ning –katteid sisaldaval ringil. CX rajad on tavaliselt lühikesed ringid, segu asfalt- või kõvakattega teedest, muruväljakutest, treppidest, mudaväljadest ning liivaväljakutest. Lisaks võivad nad sisaldada inimtekkelisi takistusi, mis sunnivad rattureid nende ületamiseks ratta seljast maha tulema ning takistusi rattaga joostes ületama.

Cyclo-cross

Impression
X