Alejandro Valverde tõusis World Touri liidriks

Pärast töist nädalat World Touri kalendris tõusis edetabelijuhiks teist aastat järjest Kataloonia velotuuri võitnud Alejandro Valverde. Kuuendalt kohalt liidriks kerkinud Movistari rattur edestab tänu Gent-Wevelgemi esikohale tosina pügala võrra kerkinud Peter Saganit (Bora-Hansgrohe). Kolmandat positsiooni hoiab alates jaanuarist liidrikohal asunud Daryl Impey (Mitchelton-Scott). Tabelist leiab ka Tanel Kangerti (Astana), kes hoiab 215. kohta.

Meeskondlikus arvestuses kerkis esimesele kohale Quick-Step Floors, kellele järgnevad Mitchelton-Scott ja Movistar. Kangerti tööandja Astana kukkus koha võrra kümnendaks.

Riiklikus pingereas – arvesse on võetud kõiki võistlusi – moodustavad esikolmiku Itaalia, Belgia ja Prantsusmaa. Eesti paikneb Jaapani järel ja Argentina ees 32. kohal.

Allikas: sport.err.ee

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X