Aksel Nõmmela sai mainekal Prantsusmaa ühepäevasõidul 25. koha

Prantsusmaal sõidetud mainekal ühepäevasõidul Paris-Tours (UCI 1.HC) lõpetas Eesti rattur Aksel Nõmmela (Wallonie-Bruxelles) 25. kohal. Soolovõidu pälvis belglane Jelle Wallays (Lotto Soudal).

Wallays lõpetas 217-kilomeetrise võistluse ajaga viis tundi, 34 minutit ja 20 sekundit. Teise koha sai 29 sekundit hiljem lõpetanud hollandlane Niki Terpstra (Team Total Direct Energie; +0.29) ja kolmanda võitja kaasmaalane Oliver Naesen (AG2R La Mondiale; +0.30). Nõmmela kaotas võitjale nelja minuti ja 14 sekundiga ja sai 25. koha.

Kokku sai võistlusel tulemuse kirja 64 ratturit.