Aksel Nõmmela kerkis Belgias 20 parema sekka

618120hb2b3t28

Belgias jätkuval BincBank Touri (2.UWT) kolmandal etapil sai Eesti jalgrattur Aksel Nõmmela (Bingoal – Wallonie Bruxelles) 22. koha ja kerkis üldarvestuses 19. positsioonile (+0.16).

157-kilomeetrise Aalteri etapi võitis grupifinišis taanlane Mads Pedersen (3:26.13), kes edestas belglast Jasper Philipseni (UAE-Team Emirates) ja sakslast Pascal Ackermanni (Bora-Hansgrohe).

Parima eestlasena sai peagrupis lõpetanud Mihkel Räim (Israel Start-Up Nation) 20. koha. Samuti võistlustules olnud Martin Laas (Bora-Hansgrohe) kaotas täna võitjale 31 sekundiga ja pidi leppima 127. tulemusega.

Laupäeval lõppeva velotuuri üldarvestuses tegi võimsa tõusu belglane Jonas Rickaert (Alpecin-Fenix), kes kerkis 45 koha võrra ja on nüüd kolmas (+0.07). Liidriks kerkis Mads Pedersen, teisel kohal jätkab Jasper Philipsen.

Mihkel Räim jätkab kokkuvõttes 55. positsioonil (+0.54), Martin Laas on 96. (+2.29).

Allikas: sport.err.ee

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X