Aksel Nõmmela kerkis Belgias 20 parema sekka

Belgias jätkuval BincBank Touri (2.UWT) kolmandal etapil sai Eesti jalgrattur Aksel Nõmmela (Bingoal – Wallonie Bruxelles) 22. koha ja kerkis üldarvestuses 19. positsioonile (+0.16).

157-kilomeetrise Aalteri etapi võitis grupifinišis taanlane Mads Pedersen (3:26.13), kes edestas belglast Jasper Philipseni (UAE-Team Emirates) ja sakslast Pascal Ackermanni (Bora-Hansgrohe).

Parima eestlasena sai peagrupis lõpetanud Mihkel Räim (Israel Start-Up Nation) 20. koha. Samuti võistlustules olnud Martin Laas (Bora-Hansgrohe) kaotas täna võitjale 31 sekundiga ja pidi leppima 127. tulemusega.

Laupäeval lõppeva velotuuri üldarvestuses tegi võimsa tõusu belglane Jonas Rickaert (Alpecin-Fenix), kes kerkis 45 koha võrra ja on nüüd kolmas (+0.07). Liidriks kerkis Mads Pedersen, teisel kohal jätkab Jasper Philipsen.

Mihkel Räim jätkab kokkuvõttes 55. positsioonil (+0.54), Martin Laas on 96. (+2.29).