Aksel Nõmmel lõpetas Belgias peagrupis

Belgias alanud BinckBank Touri (2.UWT) avaetapil (Blankenberge – Ardooie; 132,1 km) sai peagrupis lõpetanud Aksel Nõmmela (Bingoal – Wallonie Bruxelles) 21. koha.

Sõidu võitis belglane Jasper Philipsen (UAE-Team Emirates; 2:59.26), kellele järgnesid taanlane Mads Pedersen (Trek – Segafredo) ja sakslane Pascal Ackermann (Bora – Hansgrohe).

Mihkel Räim (Israel Start-Up Nation) kaotas võitjale 38 sekundiga ja sai 56. koha, Martin Laas (Bora-Hansgrohe) jäi maha minuti ja 42 sekundiga ning sai kirja 103. tulemuse.

Viiest etapist koosneval velotuuril on kolmapäeval kavas 10,9-kilomeetrine temposõit.