Ajaloos esmakordselt kasutatakse ratturite Balti riikide ühistel meistrivõistlustel saateautodena elektriautosid

IMG_20210616_101618

17.-20. juunil toimuvad Balti riikide ühised meistrivõistlused “Baltic Road Championships 2021”, mis toovad Valga teedele tipp maanteeratturid Eestist, Lätist ja Leedust. Kolme päeva jooksul selgitatakse välja Baltikumi ja Eesti meistrid maanteeratta grupisõidus ja Eesti meistrid eraldistardist sõidus. Kohale on sõitnud Eesti tippratturid välisklubidest Rait Ärm (Groupama-FDJ), Markus Pajur (Team Arkea – Samsic), Rein Taaramäe (Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux), Norman Vahtra (Israel Start-Up Nation) Martin Laas (BORA-hansgrohe) jt.

Esmaskordselt võistluste ajaloos saame pakkuda ratturitele keskkonnasäästlikku saateautode kolonni elektriautode näol, mille on välja pannud Škoda Laagri esindus. Vähem kahjulike heitgaase ja väiksem müratase on kindlasti see, mis rõõmustab kohalikke ja teeb võistluse eriti „roheliseks“. Škoda uus täiselektriline linnamaastur ENYAQ iV on just see masin millega laupäeval ja pühapäeval grupisõidul meeskondi hääletult ja energiasäästikult saadetakse. Üllatav on see, et masina sõiduulatus on kuni 537 km, mis katab igati ka pikemad sõidud. Kui soovid kõike seda oma silmaga näha, siis võistlust saad jälgida Eesti Jalgratturite Liidu sotsiaalmeediast Facebook,  Instagram , Youtube ja pühapäeval 20.06 vaadata otse ERR Sport ülekannet ETV kanalilt kell 15:00 -17:30. Kui oled aga Valgas, siis tule omadele rajaäärde kaasa elama!

Škoda Laagri
Škoda Laagri- Baltic Road Championships 2021 võtmed kätte!

Škoda Laagri masinapargi galerii siin

▪️​Eesti Jalgratturite Liit tänab Škoda Laagri esindust (SKO Motors OÜ) koostöö eest, mis võimaldas viiel päeval kasutada Škoda masinapargi kümmet autot tagamaks suurepärase turvalisuse ratturitele võistlusrajal Valgas.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X