Aidi Gerde Tuisk jätkab karjääri Belgia amatöörnaiskonnas

Aidi Gerde Tuisk

Kolmel järjestikusel aastal grupisõidus Eesti meistriks kroonitud Aidi Gerde Tuisk jätkab karjääri Belgia amatöörnaiskonnas Keukens Redant Lady’s Cycling Team.

Eelmisel kahel aastal Hispaanias baseeruva profinaiskonna Eneicat – RBH Global ridadesse kuulunud eestlanna teenis lisaks Eesti meistri tiitlile tänavu veel 29. koha kodusel Ladies Tour of Estonial (UCI 1.2), kaheksanda koha Euroopa meistrivõistlustel segateatevõistlusel ning 40. koha Gracia-Orlova (UCI 2.2) velotuuri kokkuvõttes. Hetkel on Tuisk Hispaanias treeninglaagris kilomeetreid kogumas.

„Esimene kohtumine klubikaaslastega toimub veebruari alguses, mil on tulemas ühine kevadlaager samuti Hispaanias,“ kirjutas Tuisk sotsiaalmeedias. „Olen väga põnevil. Usun, et Belgias on tase väga hea ning võidusõidud sobivad mulle paremini kui Hispaanias. Võistlushooaeg peaks algama märtsi keskpaigas, mil sõidan Belgiasse.“

Varasemalt on samas naiskonnas sõitnud õed Daisi Rist ja Liisi Alamaa.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X