AeroBike stipendiaat: saan kaasa teha täisprogrammi!

Oliver Harris Hütt

AeroBike käesoleva hooaja stipendiaat on 17-aastane andekas noorrattur Oliver Harris Hütt, kes saab tasuta osaleda Filter Maanteekarikasarjas, Filter Temposarjas, Tallinna Rahvasõidul, Hiiumaa Rattanädalavahetusel ja Lätis toimuval Filter Velokaussil. Jõgevamaal Raadivere külas elav ja Vooremaa Centrum/Rattabaasi klubi esindav Hütt sõnab, et toetusest on suur abi.

“Stardimaksud on päris kallid ja stipendium annab märkimisväärse rahalise kokkuhoiu. Nüüd saan ka Filter Temposarjas kaasa teha ja võib-olla võistlen ka Lätis,” lausub Otepääl Audentese spordigümnaasiumis õppiv Hütt, kellest võib saada tipptasemel mägironija. “Olen juunioride vanemas klassis ja tahan kõva hooaja teha ning koondisega välismaale võistlema pääseda.”

AeroBike juhatuse esimees Mihkel Reile ütleb, et Hütt jõudis juba eelmise aasta stipendiumikonkursil lõppvooru. “See, et ta tänavu uuesti kandideeris, näitab Hüti järjepidevust ning seda, et ta väärtustab meie sarju. Valiku tegemisel oli kaalukeeleks Hüti soov osaleda nii grupisõitudes kui ka eraldistartides ehk ta kasutab stipendiumi maksimaalselt ära,” selgitab Reile. “Samuti on Hütt on rattaspordiga aastaid tegelenud ja näidanud häid tulemusi. Kui varem on ta olnud aktiivne ka BMX-i ja MTB distsipliinis, siis nüüd on tal soov keskenduda just maanteesõidule ning meil on rõõm sellele valikule kaasa aidata.”

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X