Aduson võidutses Prantsusmaal

Gabriel Helmut Aduson

Põhja-Prantsusmaal sõidetud 126,1-kilomeetrisel juunioride ühepäevasõidul teenis Gabriel Helmut Aduson (Philippe Wagner Cycling Junior) esimese koha.

Aduson edestas finišijoonel prantslaseid Clement Duboisi (Velophile Naintreenne Junior) ja Tom Hertelerit (Argenteuil Val de Seine Cyclisme 95 Junior; +0.05).

„Võistlus käis kogu aeg üles-alla, kuid sõidu keskel oli kolm pikemat tõusu ning oli ette aimata, et seal sõidetakse eest ära,“ rääkis Aduson. „Viimasel nelja kilomeetri pikkusel tõusul kannatasin koos esimestega ära ja peale seda sai 30 kilomeetrit siledamalt lõpuni. Esimeses grupis oli umbes 15 ratturit. Viimasel linnaringil ründas üks neist ja läksin temaga kaasa. Algul jäin natuke kahtlema, et kas ikka tasub minna, aga siis kuulsin, kuidas Martti ütles mulle, et mine ja läksingi. Lõpufinišiga õnnestus talle ära teha.“

Martti Lenzius (Philippe Wagner Cycling Junior; +0.05) sai seitsmenda ja Virgo Mitt (OC Val D’Oise Junior; +5.22) 63. koha.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X