Adam Hansen valiti uueks CPA presidendiks

Adam Hansen

Jalgrattaspordimaailmas esimest korda toimunud elektroonilise hääletuse tulemusel valiti Cyclistes Professionnels Associes’ (CPA) ehk professionaalsete jalgratturite muredega seotud assotsiatsiooni presidendiks Adam Hansen.

41-aastane austraallane võtab ameti üle alates 2010. aastast CPA-d juhtinud Gianni Bugnolt ning on esimene assotsiatsiooni president väljaspoolt Euroopat. Siiani kaitses 2007 – 2020. aastal ka ise profiratturina tegutsenud Hansen ratturite huve Austraalias. „Üheks esimeseks teemaks, millega ma tegeleda tahan, on ratturite ohutus võistlustel,“ tõi Hansen välja. „Sellele probleemile on minu tähelepanu korduvalt juhitud.“

Bugno sõnul on ta kindel, et Hansen saab uues ametis fantastiliselt hakkama. „Ma kutsun üles profirattureid rohkem osalema CPA töös, mida mul oli au vedada viimased 14 aastat,“ lisas Bugno.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X