Abimehe rollis sõitnud Ragilo lõpetas velotuuri Prantsusmaal 55. kohal

Frank Aron Ragilo

Prantsusmaal lõppenud Alpes Isere velotuuril (UCI 2.2) pälvis Frank Aron Ragilo (Development Team DSM) üldarvestuses 55. koha.

Viimasel, viiendal etapil, mil oli pikkust 161,2 kilomeetrit, pälvis Ragilo 58. koha, kaotades võitjale Lennert van Eetveltile (Lotto Dstny Development Team; 4:39.30) 28 minuti ja 36 sekundiga. Teise koha pälvis Ragilo tiimikaaslane Oscar Onley (+0.35) ja kolmanda koha prantslane Yael Joalland (CIC U Nantes Atlantique; +1.35).

Kokkuvõttes teenis esikoha Van Eetvelt, edestades Onleyd ühe minuti ja 35 sekundiga ning norrakat Johannes Kulseti (Uno-X Dare Development Team) kuue minuti ja seitsme sekundiga. Ragilo kaotas võitjale 51 minuti ja 56 sekundiga.

„Tegelikult olin terve nädala abimehe rollis,“ rääkis Ragilo võistluse järel. „Esimesel kolmel etapil pidin olema belglasele viimane lahtivedaja ja kahel viimasel etapil pidime üldarvestuse liidrit tuule eest kaitsma. Ma polegi varem nii raske profiiliga tuuri sõitnud ning tegelikult oli see ettevalmistuseks juunis toimuva U23 Giro d’Italia jaoks. Seepärast endale siin suuri ootusi ei seadnud.“

Parima noorratturi arvestuses lõpetas Ragilo 38. kohal.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X