Aasta esimesel suurtuuril stardivad nii Kangert kui Taaramäe

178993168_4082940405101838_8602296743550840497_n

Praeguse seisuga saab aasta esimesel suurtuuril Giro d’Italial kaasa elada kahele Eesti ratturile: Rein Taaramäele (Intermarché-Wanty Gobert Matériaux) ja Tanel Kangertile (Team BikeExchange).

8. mail Torinos algaval võidusõidul on esialgse ülesandmise põhjal Taaramäe tiimikaaslasteks Jan Hirt, cyclocrossi radadelt tuntud superstaar Quinten Hermans, Andrea Pasqualon, Riccardo Minali, Simone Petilli ja Louis Meintjes. Kangerti kõrval esindavad Team BikeExchange’i Simon Yates, Esteban Chaves, Mikel Nieve, Sam Bewley, Callum Scotson, Cameron Meyer ja Nick Schultz.
Kui Intermarché-Wanty Gobert Matériaux’l puudub kindel liider ja meeskond sihib eelkõige äraminekukatseid, siis BikeExchange’i esinumbriks on 2018. aasta Vuelta ja mulluse Tirreno-Adriatico võitja Simon Yates. Mullune üldvõitja Tao Geoghegan Hart (Ineos Grenadiers), sest panustab tänavu Tour de France’ile. Suurbritannia tippklubi panustab seega 2019. aasta võitjale Egan Bernalile.

Taaramäe alustab teisipäeval proloogist ja viiest etapist koosnevat Romandia velotuuri.

Allikas: spordipartner.ee

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X