Aaron Aus finišeeris Prantsusmaal kolmandas kümnes

Insta Aaron Aus

Prantsusmaal jätkuval 62. Tour du Loir et Cheri (UCI 2.2) velotuuri neljandal etapil (197 km) võidutses hollandlane Jesper Rasch (ABLOC CT). Aaron Aus (Tartu2024 Cycling Team) sai 27. koha.

Suures grupifinišis edestas Rasch (4:13.13) belglast Jarne van de Paari (Lotto Dstny Development Team) ja britti William Tidballi (Saint Piran). Lisaks Ausile lõpetas Tartu2024 Cycling Teamist veel lätlane Alekss Krasts, kes sai 62. koha. Markus Pajur ja Andre Roos tulemust kirja ei saanud.

Kokkuvõttes jätkab liidrikohal hollandlane Tim Marsman (Metec – SOLARWATT p/b Mantel). Talle järgnevad britt Callum Macleod (ABLOC CT; +0.08) ja belglane Warre Vangheluwe (Soudal – Quick-Step Devo Team; +0.53). Krasts (+1.42) on kokkuvõttes 42. ja Aus (+6.54) 69. positsioonil. Pühapäeval sõidavad ratturid Bloisi lähiümbruses 97,5 kilomeetrit.

Hollandis peetud ühepäevasõidul Arno Wallaard Memorial (UCI 1.2 188,1 km) Romet Pajur (Team Lotto – Kern Haus) tulemust kirja ei saanud. Võistluse võitis taanlane Rasmus Bogh Wallin (Restaurant Suri – Carl Ras; 4:12.47). Teise koha pälvis hollandlane Coen Vermeltfoort (VolkerWessels Cycling Team; +0.16) ja kolmanda koha lätlane Martins Pluto (ABLOC CT; +0.16).

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X