Mihkel Räim Argentinas esiviisikus!

Mihkel Räim (Israel Cycling Academy) teenis Argentinas jätkuva mitmepäevasõidu Vuelta a San Juan Internacional (2.1) eile sõidetud neljandal etapil 4. koha.

Kuigi etapi keskel oli ka üks 13-kilomeetrine tõus, jõudsid nii mitmedki sprinterid esimestega koos lõpuni ning võitja selgus 49 mehe grupifinishis.

Etapi võitis kodupubliku rõõmuks Ariel Maximiliano Richeze (Quick-Step Floors). Teise koha sai itaallane Giacomo Nizzolo (Trek-Segafredo) ning kolmas oli itaallane Matteo Pelucchi (BORA-Hansgrohe).

Velotuuri liidrina jätkab itaallane Filippo Ganna (UAE-Team Emirates). Rafal Majka (BORA-Hansgrohe) kaotab talle teisena 5 sekundit ning hispaanlane Oscar Sevilla (Medellin-Inder) kolmandana 11 sekundit. Räim tõusis kokkuvõttes 42. kohale (+4.15).

Neljapäeval on tuuril puhkepäev ning reedel on kavas 169,5 kilomeetri pikkune mägine etapp. Velotuur lõpeb pühapäeval.