Martin Laas hoiab Burgose velotuuril 89. kohta

Hispaanias sõidetaval Burgose velotuuril (UCI 2.Pro) teenis kolmandal etapil (156 km) üllatusvõidu alles 1. augustil AG2R Citroen meeskonnaga liitunud 20-aastane Bastien Tronchon.

Tronchon sõitis mägisel etapil eest ära koos Pavel Sivakoviga (Ineos Grenadiers) ning sai temast lõpujoonel jagu. 28 sekundit hiljem finišisse jõudnud favoriitide grupist oli parim hispaanlane Alejandro Valverde (Movistar Team). Laas kaotas võitjale 16 minuti ja 59 sekundiga ning sai 99. koha.

Teisel etapil 14. koha pälvinud Laas hoiab velotuuri kokkuvõttes 89. kohta, jäädes liidriks kerkinud Sivakovile alla 21 minuti ja seitsme sekundiga. Inseos Grenadiersi ratturi järel jätkab teisel kohal Santiago Buitrago (Bahrain – Victorious; +0.23) ja kolmandal Ruben Guerreiro (EF Education – EasyPost; +0.26).

Burgose velotuuri neljandal etapil sõidetakse 169 kilomeetrit. Mitmepäevasõit lõpeb pühapäeval.