9. Tartu Talvekarikal sõideti II etapp

  1. Tartu Talvistel karikavõistlustel BMX krossis sõideti II etapp. Kohal olid 3 riigi ratturid ja võistlus osutus väga tasavägiseks. Laupäeval alustati ajasõitudega ja parimad oma vanuseklassides olid:

B6 – 1. Daniil Faiberg Olimpiyskie Nadejdy ajaga 19.65

  1. Egor Zakomychkin Olimpiyskie Nadejdy ajaga 19.88
  2. Oskar Kruus TÜASK ajaga 20.72

B7-8 – 1. Vladimir Pustvskikh Olimpiyskie Nadejdy ajaga 17.85

  1. Oskars Turkins Madona ajaga 18.19
  2. Valters Leitans Madona ajaga 18.24

B9-10 – 1. Jakob Maaten Tartu SK Velo ajaga 16.07

  1. Henri Johannes Engelbrecht Tartu SK Velo ajaga 16.12
  2. Aleksandr Meshchaninov Olimpiyskie Nadejdy ajaga 16.39

B11-12 – 1. Sandijs Abolins Silvas Zikeri  ajaga 15.33

  1. Aaron Mattias Pani Tartu SK Velo ajaga 15.51
  2. Konstantin Iastreb Olimpiyskie Nadejdy ajaga 15.80

B13-14 – 1. Joonas Vaikmäe Tartu SK Velo ajaga 14.14

  1. Uko Rasmus Luht Tartu SK Velo ajaga 14.63
  2. Gregor Hein Tartu SK Velo ajaga 15.44

B15-16 – 1. Andris Roland Saar Vooremaa Cetrum ajaga 13.93

  1. Kristofer Raul Puri Tartu SK Velo ajaga 13.97
  2. Janmar Reiljan Vooremaa Centrum ajaga 14.41

JM – 1. Risto Loorits Vooremaa Centrum ajaga 14.93

Cruiser – 1. Kaarel Maaten Tartu SK Velo ajaga 15.50

  1. Rivo Varep Tartu SK Velo ajaga 15.56
  2. Andrus Mõttus Tartu SK Velo ajaga 16.00

Pühapäeval toimus võistlus etapi kohtadele ja siin sõideti kolme kaupa koos, parimad oma vanuseklassides olid:

B6 – 1. Daniil Fainberg Olimpiyskie Nadejdy

  1. Egor Zakomychkin Olimpiyskie Nadejdy
  2. Oskar Kruus TÜASK
  3. B7-8 – 1. Oskars Turkins Madona
    1. Valters Leitans Madona
    2. Ruslan Izmaylov Olimpiyskie Nadejdy

    B9-10 – 1. Jakob Maaten Tartu SK Velo

    1. Henri Johannes Engelbrecht Tartu SK Velo
    2. Aleksandr Meshchaninov Olimpiyskie Nadejdy

    B11-12 – 1. Sandijs Abolins Silvas Zikeri

    1. Aaron Mattias Pani Tartu SK Velo
    2. Konstantin Iastreb Olimpiyskie Nadejdy

    B13-14 – 1. Joonas Vaikmäe Tartu SK Velo

    1. Uko Rasmus Luht Tartu SK Velo
    2. Mirjam Raun TÜASK

    B15-16 – 1. Janmar Reiljan Vooremaa Centrum

    1. Martti Lenzius Vooremaa Centrum
    2. Andris Roland Saar Vooremaa Centrum

    Cruiser – 1. Andrus Mõttus Tartu SK Velo

    1. Kaarel Maaten Tartu SK Velo
    2. Rivo Varep Tartu SK Velo

    Järgmine Tartu Talvekarika etapp BMX krossis sõietakse juba uuel aastal, III etapp saab teoks 18.- 19.01.2020.a.

Impression
X