52-kilomeetrine kriteerium tunni ajaga: Mihkels pälvis soojendusvõistlusel 18. koha

Madis Mihkels

Austraalias peeti traditsiooniline Tour Down Underi eelne kriteerium, kus lühikesel linnaringil sõideti tunni ajaga 52 kilomeetrit. Madis Mihkels (Intermarche – Wanty) sai 18. koha.

Võistluse võitis Ecuadori rattur Jhonnatan Narvaez (Ineos Grenadiers; 1:01.33), edestades Eritrea sõitjat Natnael Tesfazionit (Lidl-Trek) ja mehhiklast Isaac del Toro (UAE Team Emirates). Ainsa eestlasena võistelnud Mihkels sai grupifinišis 18. koha.

„Võistlus oli väga närviline suur kaos. Umbes kilomeeter enne lõppu olin isegi heal positsioonil, et tulemust teha, aga kukkumise vältimiseks pidin tegema poogna ja pidurdama. Sinna läks lõppkoht. Sellegi poolest hea pingutus enne tuuri algust,“ ütles Mihkel. „Usun, et vorm on piisav, et Tour Down Underil hooaega kenasti alustada.“

Meeste Tour Down Under algab teisipäeval.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X