Eesti koondislane pälvis Itaalias noorte Euroopa meistrivõistlustel 8. koha

Möödunud nädalal osalesid Eesti noorte koondise maastikuratturid Itaalias Pilas UEC MTB noorte Euroopa meistrivõistlustel. Treener Kaido Juuriku käe all olid Itaalias võistlemas U15 klassis Maribel Rannala, Sebastian Suppi, Riko Tammepuu, Loore Lemloch ja U17 klassis Eliise Kivistu, Virgo Mitt, Matthias Mõttus, Oskar Küüt.

• 29.06.-03.07 Itaalia, Pila
  • UEC MTB Youth European Championships

Võistkondlikus U15 klassi arvestuses saavutas eestlaste võistkond „Estonia 2“ koosseisus Maribel Rannala, Sebastian Suppi, Riko Tammepuu 42.koha. Itaalia-Eesti segavõistkonnas „Lucchini – Estonia“  osalenud Loore Lemloch saavutas 58. koha. Võit läks Austria tiimile, teine koht Itaaliasse ning kolmas Saksamaale.

Võistkondlikus U17 klassi arvestuses saavutas eestlaste võistkond „Estonia 1“ kooseisus Eliise Kivistu, Virgo Mitt, Matthias Mõttus 92. koha. Austria – Eesti segavõistkonnas „Bike Sport Scheffau“ osalenud Oskar Küüt saavutas 87. koha. Võit läks Norra tiimile, teiseks tuli Itaalia ja kolmanda kohaga pidi leppima Šveits.

Maastikukrossi väljalangemissõidul (XCE) saavutas MU15 klassis Riko Tammepuu 12. koha.

Olümpiakrossi (XCO) arvestuses naiste U13 klassis tegi hea tulemuse Loore Lemloch, saavutades 8. koha ja meeste arvestuses saavutas Sebastian Suppi 28. koha. U14 klassis saavutas Maribel Rannala 28. koha ja meeste arvestuses tuli Riko Tammepuu 57. kohale. U15 klassis saavutas Matthias Mõttus 43. koha ja vanemate U16 klassis tuli Eliise Kivistu 47. kohale ja Virgo Mitt 77. kohale.

• Täname häid toetajaid Schenker ja Scania, kes on 2021. aastal Eesti maastikuratturite koondise sponsorid.
Loore Lemloch 29.06.-03.07 Itaalia, Pila UEC MTB Youth European Championships Bettiniphoto
Oskar Küüt 29.06.-03.07 Itaalia, Pila UEC MTB Youth European Championships 📸 Bettiniphoto
Eliise Kivistu 29.06.-03.07 Itaalia, Pila UEC MTB Youth European Championships 📸 Bettiniphoto
Maribel Rannala 29.06.-03.07 Itaalia, Pila UEC MTB Youth European Championships Bettiniphoto