20.-24. septembrini selgitatakse Euroopa meistrid maanteerattasõidus

L. Tamm ja R. Pajur

20.-24. septembrini selgitatakse Euroopa meistrid maanteerattasõidus

Hollandis, Drenthe piirkonnas toimuvatel Euroopa meistrivõistlustel jagatakse 14 Euroopa meistri tiitlit. Viie päeva jooksul oodatakse võistlusele rohkem kui 850 osalejat neljakümnest riigist.

Võistlusi saab vaadata ka televahendusel. Eurosport 1 kannab üle meeste ja naiste eliitklassi sõidud.

Eesti koondist esindavad võistlusel 23 sportlast eliidi, U23 ja juunioride klassidest.

Meeste eliidi grupisõidust võtavad osa Norman Vahtra, Rait Ärm, Markus Pajur, Karl Patrick Lauk ja Oskar Nisu. Eraldistardis esindab Eestit Rein Taaramäe. Naiste eliidis eestlasi ei osale.

Alla 23-aastaste meeste grupisõidus lähevad starti Madis Mihkels, Lauri Tamm, Aaron Aus, Romet Pajur, Frank Aron Ragilo ja Gleb Karpenko. Eraldistardis osalevad Ragilo ja Karpenko. Alla 23- aastaste naiste grupisõidus osalevad Elisabeth Ebras, Laura Lizette Sander, Elina Tasane ja Kristel Sandra Soonik, eraldistardis on joonel Ebras ja Sander.

Meesjuuniorite grupisõidus asuvad stardijoonele Martti Lenzius, Gabriel Helmut Aduson, Oliver Mätik, Markus Mäeuibo, Oskar Küüt ja Virgo Mitt. Eraldistardist võtavad osa Küüt, Mätik ja Mitt.

Programm
20.09 Eraldistardist sõidud
22.09 U23 grupisõidud
23.09 Meesjuuniorite ja naiste eliit grupisõidud
24.09 Naisjuuniorite ja meeste eliit grupisõidud

Eesti Jalgratturite Liit tänab toetajaid Rand & Tuulberg, Jetoil, Graanul Invest, Škoda Laagri, Hearum, Malmerk Klaasium.

Fotode autor: Adam Illingworth

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X